waar wij de basis voor de toekomst
op handen dragen

Team & contactgegevens teamleden

Het team van onze school bestaat uit de volgende personen:
Groep ma di wo do vr
Bijen Juf Arja Juf Margo Juf Margo Juf Margo Juf Arja
Groep 2/3 Juf Elyn Juf Elyn Juf Elyn Juf Elyn Juf Elyn
Groep 4 Juf Denisa Juf Denisa Juf Denisa Juf Denisa Juf Denisa
Groep 5 Juf Rinke Juf Rinke Juf Rinke Juf Ineke Juf Ineke
6/7 Meester Sandor Meester Sandor Meester Sandor Meester Sandor/ Juf Janna Meester Sandor
Groep 8 Juf Delian Juf Delian Juf Delian Juf Carmen Juf Carmen


Intern begeleider
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Juf Janna   Juf Janna Juf Janna  
 
Locatieleider
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
  Juf Judith Juf Judith Juf Judith Juf Judith

Conciërge
Maandagochtend Dinsdagochtend Woensdagochtend Donderdagochtend Vrijdagochtend
Renate Renate   Renate Renate
 
 Directeur : Monique Vromen.                 Aanwezig op wisselende werkdagen.
 
Contactgegevens personeel:
 
Monique Vromen    directie@bijenveld.com
Margo Sniedt  margo.sniedt@bijenveld.com
Arja van der Kooij  arja.vanderkooij@bijenveld.com
Denisa Mulic denisa.mulic@bijenveld.com
Ineke Somer ineke.somer@bijenveld.com
Judith Janssen        judith.janssen@bijenveld.com
Elyn Vermeulen elyn.vermeulen@bijenveld.com
Rinke Spierings rinke.spierings@bijenveld.com
Sandor Verkaart  sandor.verkaart@bijenveld.com
Delian Oliemeulen  delian.smolders@bijenveld.com
Carmen Verstegen carmen.verstegen@bijenveld.com
Renate van Gisteren renatevangisteren@bijenveld.com
Janna Meeuwissen janna.meeuwissen@bijenveld.com