waar wij de basis voor de toekomst
op handen dragen

Team & contactgegevens teamleden

Het team van onze school bestaat uit de volgende personen:
Groep 1-2  Bijen
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Arja Margo Arja Margo Margo
 
Groep 1-2  Vlinders
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Denisa Denisa Denisa Denisa Denisa
 
Groep 3-4
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Elyn                         Elyn Elyn
1x p.14 dagen Ineke
Elyn Elyn
 
Groep 4-5
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Cathelijne Cathelijne Anyssa Anyssa Anyssa
 
Groep 6-7            
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Sandor Sandor Sandor Sandor Ineke

 Groep 7-8
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Delian Delian Delian Carmen Carmen

Intern begeleider
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Wendy     Wendy  
 
Conciërge
Maandagochtend Dinsdagochtend Woensdagochtend Donderdagochtend Vrijdagochtend
Renate Renate   Renate Renate
 
 Directeur : Monique Vromen.                 Aanwezig op wisselende werkdagen.
 
Contactgegevens personeel:
 
Monique Vromen    directie@bijenveld.com
Margo Sniedt  margo.sniedt@bijenveld.com
Arja van der Kooij  arja.vanderkooij@bijenveld.com
Denisa Mulic denisa.mulic@bijenveld.com
Ineke Somer ineke.somer@bijenveld.com
Anyssa van de Goor         anyssa.vandegoor@bijenveld.com
Elyn Vermeulen elyn.vermeulen@bijenveld.com
Cathelijne van Dongen cathelijne.vandongen@bijenveld.com
Sandor Verkaart  sandor.verkaart@bijenveld.com
Delian Oliemeulen  delian.smolders@bijenveld.com
Carmen Verstegen carmen.verstegen@bijenveld.com
Renate van Gisteren renatevangisteren@bijenveld.com
Wendy Haas internbegeleider@bijenveld.com